Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Tiskárny > 3D tiskárny >

3D World ZEUS D21101

3D World ZEUS D21101

Cena produktu 3D World ZEUS D21101 není známa.

 

Popis produktu 3D World ZEUS D21101: Konečně budete moci skenovat, tisknout, kopírovat a faxovat objekty pomocí jednoho zařízení za přijatelnou cenu. 3D tiskárna Zeus od společnosti AIO Robotics je all-in-one zařízení nabízející 4 f... > více informací


3D World ZEUS D21101 - popis

nahoru

Konečně budete moci skenovat, tisknout, kopírovat a faxovat objekty pomocí jednoho zařízení za přijatelnou cenu.
3D tiskárna Zeus od společnosti AIO Robotics je all-in-one zařízení nabízející 4 funkce – scan, print, copy a fax. Ke skenování postačí vložit objekt, zmáčknout tlačítko a po krátké chvilce je připraven 3D model k vytisknutí nebo třeba k zaslání někomu na druhém konci zeměkoule. 3D faxování pomocí Zeus tiskárny vytváří nový komunikační kanál pro všechny! Designéři a inženýři mohou rychle komunikovat s výrobci a zákazníky, a přátelé i rodiny se mohou spojit po celém světě pouhým stisknutím tlačítka.
Plně automatizovaná tiskárna funguje jako samostatné zařízení vhodné pro profesionální použití, pro které není potřebné připojení s PC. Má zabudovaný svůj vlastní vysokorychlostní procesor s taktem 1,7 GHz a je schopna se sama připojit k internetu. Rám tiskárny Zeus je vyroben z oceli s bílým práškovým nástřikem a černými eloxovanými bočními panely. Spolu se 7" dotykovým displejem dostává tiskárna příjemný vzhled vhodný do jakéhokoliv prostředí.

Specifikace 3d tiskárny ZEUS:
o Technologie – Fused Filament Fabrication (FFF, také FDM)
o Tiskový materiál – PLA 1,75mm
o Celkové rozměry – 54,9×37,7×38,8 cm
o Váha – 21 kg
o Prostor k tisku – 20,4×15,3×14,5 cm
o Max. velikost skenovaného objektu – 22,9×12,7 cm
o Rozlišení – 80 µm tisk, 125 µm scan
o Podporované soubory pro tisk – .STL, .AIO
o Předinstalovaý software – Zeus OS
o Operační systémy – Windows, Mac OS, Linux, Android, iOS
o Připojení – USB, Wi-Fi, Thumb Drive, Ethernet

Klíčovými prvky pro bezpečnost jsou celokovová konstrukce, žáruvzdorný materiál a duální chlazení. Struktura zařízení a 100% kompatibilita skeneru a tiskárny výrazně zvyšuje kvalitu tisku s vyrušením de¬formací.

První “all in one” 3D tiskárna na světě
Skenování – tisk – kopírování – fax
o Vytvořte si 3D model pouhým stisknutím tlačítka!
o V jednoduchosti je krása. Pplně automatizovaná „all in one“ 3D tiskárna, kterou lze snadno ovládat dotykem prstu.
o Vlastní vysokorychlostní procesor. Žádné externí PC není nutné! Samostatné zařízení, provádějící všechny funkce, včetně vytvoření modelu.
o Předinstalovaný ZEUS OS software spravuje skenování, zpracuje vaše data a převede je do modelu připravenému k tisku v nejvyšší kvalitě!
o Celokovové provedení, duální mechanismus chlazení, inteligentní automatické snímání jsou klíčové prvky, které staví ZEUS na samotnou špičku.

Výrobce 3D World

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu 3D World ZEUS D21101 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější 3D tiskové struny nebo Multifunkční tiskárny, Laserové tiskárny, Příslušenství k tiskárnám.

Nejlevnější 3D World ZEUS D21101 akční ceny - Levné 3D World ZEUS D21101

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější 3D World ZEUS D21101 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější 3D World ZEUS D21101 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii 3D tiskárny.