Prusa i3 MK2

Cena produktu Prusa i3 MK2 není známa.

 

Popis produktu Prusa i3 MK2: Prusa i3 MK2 je model od Josefa Průši s vylepšeními, abyste dosáhli větších objektů, kvalitněji a za kratší čas. Druhá verze má o 31 % větší pracovní plochu, je až o 40 % rychlejší, má plně automa... > více informací


Prusa i3 MK2 - popis

nahoru

Prusa i3 MK2 je model od Josefa Průši s vylepšeními, abyste dosáhli větších objektů, kvalitněji a za kratší čas. Druhá verze má o 31 % větší pracovní plochu, je až o 40 % rychlejší, má plně automatickou kalibraci, novou vyhřívanou podložku a bezúdržbovou tiskovou plochu. Nové možnosti 3D tisku přetavíte do jedinečných předmětů a prototypů, jež zhotovíte na vlastním stole a s minimálními náklady oproti velkým produkčním strojům.

Klíčové vlastnosti
O 31 % větší pracovní plocha (10 500 cm3 = 25 × 21 × 20 cm), až o 40 % rychlejší tisk
Plně automatická kalibrace tiskové plochy a otevřený design pro snadnou manipulaci
Vyhřívaná podložka s kompenzací studených rohů pro rovnoměrné chladnutí
Bezúdržbová tisková plocha - žádné sklo, žádné lepidlo, žádný ABS juice
0,4 mm tryska (jednoduše vyměnitelná) s výškou vrstvy od 0,05 mm pro 1,75 mm tiskovou strunu
Široká podpora materiálů - PLA, ABS, PET, HIPS, Flex PP, Ninjaflex, Laywood, Laybrick, Nylon, Bamboofill, Bronzefill, ASA, T-Glase, filamenty s uhlíkovým vláknem, polykarbonát...
Jednoduchý barevný tisk po vrstvách
Speciálně optimalizovaný firmware pro tichý tisk
Integrované LCD, tisk z SD karty nebo z počítače přes USB
Automatická 3D kalibrace a přesnost
Tiskárna využívá automatickou indukční kalibraci, kdy si tiskárna sama spočítá podle 9 bodů podložky i její zakřivení. Tiskárna pak automaticky kompenzuje rozdíly tak dobře, že podložka může být napevno přidělaná k rámu. Nové motory s integrovaným trapézovým šroubem bez spojky jsou výrazně přesnější a umožňují takzvaný hop, kdy se tryska během přejezdů mírně zvedne. To se projeví dokonalým povrchem včetně poslední vrstvy, neboť tryska nenarušuje povrch, a zanechá hezčí vizuální dojem.

Nová podložka
Po dlouhém experimentování byl nalezen dokonalý materiál, na kterém lze tvořit. Speciální polymer drží všechny používané tavné struny bez nutnosti přípravků, přežije zarytí horké trysky nebo kontakt se špachtlí. Tisková podložka je také konstrukčně kompletně předělaná, aby nedocházelo k přichycení objektů. Nyní má podložka několik zón s rozdílným výkonem, čímž se vyrovnala nižší teplota v rozích. Rovnoměrně prohřátá plocha znamená, že můžete tisknout i na okraji, aniž by byl následně problém s vyjmutím hotového díla.

Kompletní tiskové řešení
Jedná se o stavebnici, kterou si musíte sám složit. Ničeho se ale nebojte. Montáž je detailně zdokumentovaná v manuálu včetně ukázkových obrázků. Rozhodně vás nečeká žádné pájení nebo podobně. Stačí jen šroubování a zapojování konektorů. Samozřejmě nechybí veškeré potřebné nářadí pro instalaci, softwarové vybavení a kvalitní podpora samotného výrobce, díky čemuž si ho oblíbily uživatelé po celém světě.

Kompatibilní náplně pro tuto tiskárnu
Parametry a specifikace
Typická spotřeba v zapnutém stavu 110 W
Technologie tisku 3D
Tiskárna pro firmy Ne
Rozhraní tiskárny USB
Barva Oranžová
Výbava
Displej Informační/segmentový
Technologie 3D tisku
Technologie 3D tisku FDM
Modelovací prostor
Hloubka 210 mm
Šířka 250 mm
Výška 200 mm
Průměr struny
Průměr struny 1,75 mm
Min. tloušťka vrstvy
Min. tloušťka vrstvy 0,05 mm
Počet hlav
Počet hlav 1

Výrobce Prusa
Tiskový prostor
Informace o parametru Tiskový prostor
250×210×200 mm

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Prusa i3 MK2 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější 3D tiskové struny nebo Multifunkční tiskárny, Laserové tiskárny, Inkoustové tiskárny.

Nejlevnější Prusa i3 MK2 akční ceny - Levné Prusa i3 MK2

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Prusa i3 MK2 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Prusa i3 MK2 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii 3D tiskárny.