Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Tiskárny > 3D tiskárny >

3D Systems Cube Pro

3D Systems Cube Pro

Cena produktu 3D Systems Cube Pro není známa.

 

Popis produktu 3D Systems Cube Pro: Novinkou v kategorii tiskáren jsou osobní 3D tiskárny od specializovaného výrobce 3D Systems, které Vám umožní vytvořit si vlastní dekorativní, užitkové i jiné předměty vyrobené z ABS, nylonu nebo... > více informací


3D Systems Cube Pro - popis

nahoru

Novinkou v kategorii tiskáren jsou osobní 3D tiskárny od specializovaného výrobce 3D Systems, které Vám umožní vytvořit si vlastní dekorativní, užitkové i jiné předměty vyrobené z ABS, nylonu nebo PLA hmoty. Díky výběru široké platy barev ABS, nylonovému nebo PLA materiálu lze vytvořit opravdu rozmanitou paletu nejrůznějších předmětů.

Jednoduchá obsluha

Tiskárny Cube široké platy barev 3D jsou vyrobeny velmi precizně a z kvalitních materiálů, které umožňují vysokou životnost jednotlivých dílů. Druhou předností těchto 3D tiskáren je jejich jednoduchá obsluha i příjemný a intuitivní software pro platformy Windows a Mac.


Buďte kreativní

Přístroj umožňuje nanášet tenké vrstvičky pomocí velmi přesného mechanismu na sebe a tím vytvářet nejrůznější prostorové předměty. Nebude tak problém navrhnout si například vlastní výzdobu do kanceláře nebo domácnosti. Tiskárna poskytuje stavební prostor o rozměru 275 x 265 x 240 mm pro tvorbu různých předmětů.

Udělejte radost sobě nebo svým blízkým

Vytvořte nejrůznější prostorové předměty, kterými potěšíte své blízké nebo si vyzdobíte vlastní domácnost. Nevíte co zakoupit kamarádu k narozeninám nebo manželce k výročí? Stačí Vám pouze vytvořit v grafickém programu první věc, co Vás napadne a originální dárek je na světě. 3D tiskárny umožňují vytvářet nejrůznější jednoduché výtvory a přenést tak například Vaši fantazii do skutečné podoby.

Klíčové vlastnosti

Buďte první, kdo ve svém okolí bude vlastnit technologickou novinku v podobě netradiční 3D tiskárny. Ta umožňuje tisknout nejrůznější dekorační, dárkové a jiné předměty, které si sami navrhnete. Tiskárna Cube Pro 3D je určena pro domácí ale i firemní tisk. Přináší kompaktní design s vnitřním stavebním prostorem o rozměru 275 x 265 x 240 mm, možnost bezdrátového tisku nebo přímého tisku z mobilního zařízení. Rychlost tisku je až dvojnásobně vyšší než u ostatních tiskáren.

Výrobce 3D Systems
Spotřební materiál
Informace o parametru Spotřební materiál
PLA
Tiskový prostor
Informace o parametru Tiskový prostor
275x265x240 mm

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu 3D Systems Cube Pro užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější 3D tiskové struny nebo Multifunkční tiskárny, Laserové tiskárny, Tiskárny samolepících štítků.

Nejlevnější 3D Systems Cube Pro akční ceny - Levné 3D Systems Cube Pro

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější 3D Systems Cube Pro stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější 3D Systems Cube Pro najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii 3D tiskárny.