Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Tiskárny > 3D tiskárny >

3D Systems ProJet 1200

3D Systems ProJet 1200

Cena produktu 3D Systems ProJet 1200 není známa.

 

Popis produktu 3D Systems ProJet 1200: ProJet 1200 ProJet 1200 přináší rychlý tisk s ultra vysokým rozlišením pro splnění vašich největších snů a nejmenších projektů. Má profesionální vlastnosti s výtisky připravenými pro kovové odl... > více informací


3D Systems ProJet 1200 - popis

nahoru

ProJet 1200

ProJet 1200 přináší rychlý tisk s ultra vysokým rozlišením pro splnění vašich největších snů a nejmenších projektů. Má profesionální vlastnosti s výtisky připravenými pro kovové odlitky a vývoj produktů. Pokud se však chcete jen bavit, tak vás ProJet 1200 zavede daleko za vaše očekávání.

Perfektní detaily

Vytvářejte malé, precizní a na detaily bohaté prototypy součástek či vzory pro odlévání šperků, figurek a součástek. Tiskněte ve velikosti (Š x V x H) 42,9 x 149,9 x 26,9 mm s vysokým rozlišením 30 mikrometrů na vrstvu.

Tiskněte rychleji, než upečete koláč

Rychlejší než upečení koláče. Tato profesionální stolní 3D tiskárna je dostatečně rychlá pro vysoké vytížení. Přesto je ekonomické jí vlastnit, bezpečně se ovládá kdekoliv a snadno se používá.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Menší než kávovar

Udržitelné a bezpečné all-in-one materiálové cartridge zajišťují tisk bez obtíží a odpadu. Veškerý tisk se odehrává uvnitř tiskárny a přebytečný materiál je znovu využit při dalším tisku.

Integrujte tiskárnu pro plynulý běh práce

ProJet 1200 zapadne mezi ty nejmenší stroje. Jelikož je k připojení využíváno sítě Ethernet, můžete snadno tiskárnu ovládat z domova, zatímco bude umístěná v garáži. Nebo se k ní může připojit celý tým ve vaší kanceláři.

Klíčové vlastnosti

Malá profesionální 3D tiskárna ProJet 1200 společnosti 3D Systems vám přináší vysoce kvalitní a detailní tisk. Díky rozlišení 30 mikrometrů je tiskárna vhodná pro tvorbu detailních návrhů součástek, či vzorů pro tvorbu odlitků na šperky či jiné předměty. Tiskárna využívá náplně VisiJet FTX, které v sobě obsahují vše potřebné pro tisk. Tiskárna může v jednu chvíli tisknout v jedné barvě (v závislosti na použité náplni). Manipulace a používání tiskárny je snadné. Díky opětovnému použití přebytečného materiálu je tiskárna šetrná k okolí. Pro připojení s počítačem se používá připojení pomocí sítě Ethernet. Její velikost činí (Š x V x H) 228,6 x 355,6 x 228,6 mm při hmotnosti přibližně 9 kg. Vnitřní uspořádání umožňuje tisk předmětů do velikosti (Š x V x H) 42,9 x 149,9 x 26,9 mm.

Výrobce 3D Systems
Tiskový prostor
Informace o parametru Tiskový prostor
430x150x270 mm

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu 3D Systems ProJet 1200 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější 3D tiskové struny nebo Multifunkční tiskárny, Laserové tiskárny, Tiskárny samolepících štítků.

Nejlevnější 3D Systems ProJet 1200 akční ceny - Levné 3D Systems ProJet 1200

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější 3D Systems ProJet 1200 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější 3D Systems ProJet 1200 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii 3D tiskárny.