Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Tiskárny > 3D tiskárny >

3D World ZEUS D21101

3D World ZEUS D21101

Cena produktu 3D World ZEUS D21101 není známa.

 

Popis produktu 3D World ZEUS D21101: Konečně budete moci skenovat, tisknout, kopírovat a faxovat objekty pomocí jednoho zařízení za přijatelnou cenu. 3D tiskárna Zeus od společnosti AIO Robotics je all-in-one zařízení nabízející 4 f... > více informací


3D World ZEUS D21101 - popis

nahoru

Konečně budete moci skenovat, tisknout, kopírovat a faxovat objekty pomocí jednoho zařízení za přijatelnou cenu.
3D tiskárna Zeus od společnosti AIO Robotics je all-in-one zařízení nabízející 4 funkce – scan, print, copy a fax. Ke skenování postačí vložit objekt, zmáčknout tlačítko a po krátké chvilce je připraven 3D model k vytisknutí nebo třeba k zaslání někomu na druhém konci zeměkoule. 3D faxování pomocí Zeus tiskárny vytváří nový komunikační kanál pro všechny! Designéři a inženýři mohou rychle komunikovat s výrobci a zákazníky, a přátelé i rodiny se mohou spojit po celém světě pouhým stisknutím tlačítka.
Plně automatizovaná tiskárna funguje jako samostatné zařízení vhodné pro profesionální použití, pro které není potřebné připojení s PC. Má zabudovaný svůj vlastní vysokorychlostní procesor s taktem 1,7 GHz a je schopna se sama připojit k internetu. Rám tiskárny Zeus je vyroben z oceli s bílým práškovým nástřikem a černými eloxovanými bočními panely. Spolu se 7" dotykovým displejem dostává tiskárna příjemný vzhled vhodný do jakéhokoliv prostředí.

Specifikace 3d tiskárny ZEUS:
o Technologie – Fused Filament Fabrication (FFF, také FDM)
o Tiskový materiál – PLA 1,75mm
o Celkové rozměry – 54,9×37,7×38,8 cm
o Váha – 21 kg
o Prostor k tisku – 20,4×15,3×14,5 cm
o Max. velikost skenovaného objektu – 22,9×12,7 cm
o Rozlišení – 80 µm tisk, 125 µm scan
o Podporované soubory pro tisk – .STL, .AIO
o Předinstalovaý software – Zeus OS
o Operační systémy – Windows, Mac OS, Linux, Android, iOS
o Připojení – USB, Wi-Fi, Thumb Drive, Ethernet

Klíčovými prvky pro bezpečnost jsou celokovová konstrukce, žáruvzdorný materiál a duální chlazení. Struktura zařízení a 100% kompatibilita skeneru a tiskárny výrazně zvyšuje kvalitu tisku s vyrušením de¬formací.

První “all in one” 3D tiskárna na světě
Skenování – tisk – kopírování – fax
o Vytvořte si 3D model pouhým stisknutím tlačítka!
o V jednoduchosti je krása. Pplně automatizovaná „all in one“ 3D tiskárna, kterou lze snadno ovládat dotykem prstu.
o Vlastní vysokorychlostní procesor. Žádné externí PC není nutné! Samostatné zařízení, provádějící všechny funkce, včetně vytvoření modelu.
o Předinstalovaný ZEUS OS software spravuje skenování, zpracuje vaše data a převede je do modelu připravenému k tisku v nejvyšší kvalitě!
o Celokovové provedení, duální mechanismus chlazení, inteligentní automatické snímání jsou klíčové prvky, které staví ZEUS na samotnou špičku.

Výrobce 3D World

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu 3D World ZEUS D21101 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější 3D tiskové struny nebo Multifunkční tiskárny, Laserové tiskárny, Tiskárny samolepících štítků.

Nejlevnější 3D World ZEUS D21101 akční ceny - Levné 3D World ZEUS D21101

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější 3D World ZEUS D21101 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější 3D World ZEUS D21101 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii 3D tiskárny.