Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Tiskárny > 3D tiskárny >

be3D DeeGreen DF211

be3D DeeGreen DF211

Cena produktu be3D DeeGreen DF211 není známa.

 

Popis produktu be3D DeeGreen DF211: Nová, ekologická 3D tiskárna české společnosti be3D přináší revoluční způsob, jak zhmotnit vaše představy o libovolném předmětu. Tiskárna modeluje strunou z Laywood nebo ekologického PLA plastu, k... > více informací


be3D DeeGreen DF211 - popis

nahoru

Nová, ekologická 3D tiskárna české společnosti be3D přináší revoluční způsob, jak zhmotnit vaše představy o libovolném předmětu. Tiskárna modeluje strunou z Laywood nebo ekologického PLA plastu, který taví a nanáší ve vrstvách na podložku. Výsledný objekt je přesný a po vychladnutí i dosti pevný. Struny jsou dostupné v různých barvách. Tento model pracuje s dávkovací tryskou o průměru 0,4 mm, čímž dosahuje vysoké rychlosti. Tiskárna je vyrobena z kvalitních materiálu zaručující dlouhou životnost a stabilní preciznost tisku.
To, co bylo doposud dostupné jen malé skupině lidí z velkých korporací, je nyní možné mít na stole své pracovny. Jistě se uplatní projektantům všeho druhu a ve společnostech zabývající se návrhem výrobku, kdy jim poskytne prototyp před případnou masovější výrobou či jako stroj přímo pro výrobu jedinečných konstrukčních prvků, jenž by na velkých strojích vyšly daleko dráž. Do budoucna představují 3D tiskárny i možnost, jak si koupit výrobek a místo dodání přepravcem si ho prostě vytisknout.
Tiskárna se ovláda pomocí velkého a velmi přehledného dotykového displeje. Ovládání je velmi intuitivní a příjemné. Software pro obsluhu je na míru vyroben pro tiskárny z dílny be3D.cz. Oproti konkurenčním tiskárnám je DeeGreen vybavena automatickou kalibrací podložky, čímž se výrazně zjednodušuje práce s tiskárnou.

DeeGreen tiskne z materiálů PLA a takzvaného plastového dřeva. PLA je ekologický plast vyrobený z kukuřičného škrobu. Dřevěný plast je vyroben z dřevěných vláken, ty tvoří zhruba jednu třetinu materiálu, zbylé dvě třetiny jsou tvořeny materiálem PLA. Tiskárna je celozakrytá s dvířky, díky čemuž dochází k eliminaci vlivu prostředí na kvalitu tisku.


DeeGreen je kompatibilní se všemi typy moderních PC, Mac a všemi modelovacími CAD programy, které umí exportovat do formátu STL. Součástí balení je ovládací software, 2 GB SD karta, speciální lepidlo na podložku a návod.

Tisková plocha 150 mm (šířka) x 150 mm (délka) x 150 mm (výška)
Přesnost X/Y +/- 0,1 mm
Tloušťka vrstvy 0,05 / 0,1/ 0,15 /0,2 mm
Tryska 0,4 mm
Hmotnost 22 kg
Maximální rychlost 90 mm / s
Ovládání tiskárny Dotykový display
Vnitřní osvětlení LED
Tiskový materiál PLA, Laywood (1,75mm)
Intuitivní ovládání dotykovým displejem
Automatická kalibrace podložky
Tisk ekologicky odbouratelným PLA
Uzavřená tisková komora
Vnitřní uložení tiskového materiálu
Vysoká rychlost, přesný a kvalitní tisk

Výrobce be3D
Tiskový prostor
Informace o parametru Tiskový prostor
150x150x150 mm

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu be3D DeeGreen DF211 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější 3D tiskové struny nebo Multifunkční tiskárny, Laserové tiskárny, Tiskárny samolepících štítků.

Nejlevnější be3D DeeGreen DF211 akční ceny - Levné be3D DeeGreen DF211

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější be3D DeeGreen DF211 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější be3D DeeGreen DF211 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii 3D tiskárny.