Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Tiskárny > 3D tiskárny >

Delta Micro Factory UP BOX

Delta Micro Factory UP BOX

Cena produktu Delta Micro Factory UP BOX není známa.

 

Popis produktu Delta Micro Factory UP BOX: Popis produktu Poznejte pokrok v podobě 3D tiskárny Delta Micro Factory UP BOX Novinkou v kategorii tiskáren jsou 3D tiskárny od specializovaného výrobce Delta Micro Factory, které Vám umožní ... > více informací


Delta Micro Factory UP BOX - popis

nahoru

Popis produktu
Poznejte pokrok v podobě 3D tiskárny Delta Micro Factory UP BOX

Novinkou v kategorii tiskáren jsou 3D tiskárny od specializovaného výrobce Delta Micro Factory, které Vám umožní vytvořit si vlastní dekorativní, užitkové i jiné předměty vyrobené z ABS hmoty. Díky velkému množství masivních hadiček se spotřebním materiálem různé barvy, lze vytvořit opravdu rozmanitou paletu nejrůznějších předmětů.

Jednoduchost a vysoká odolnost

Tiskárny Delta Micro Factory UP BOX jsou vyrobeny velmi precizně a z kvalitních materiálů, které umožňují vysokou životnost jednotlivých dílů. UP BOX je plnohodnotná, vysoce přesná, skladná a cenově dostupná 3D tiskárna určená jak pro profesionály, tak i pro nadšené grafiky v domacím nebo firemním prostředí.

Udělejte radost sobě nebo svým blízkým

Vytvořte nejrůznější prostorové předměty, kterými potěšíte své blízké nebo si vyzdobíte vlastní domácnost. Nevíte co zakoupit kamarádu k narozeninám nebo manželce k výročí? Stačí Vám pouze vytvořit v grafickém programu první věc, co Vás napadne a originální dárek je na světě. 3D tiskárny umožňují vytvářet nejrůznější jednoduché výtvory a přenést tak například Vaši fantazii do skutečné podoby.

Buďte kreativní

Přístroj umožňuje nanášet tenké vrstvičky pomocí velmi přesného mechanismu na sebe a tím vytvářet nejrůznější prostorové předměty. Nebude tak problém navrhnout si například vlastní výzdobu do kanceláře nebo domácnosti. Výsledné umělohmotné výrobky mohou mít maximální velikost až 25,5 x 20,5 x 20,5 cm a mohou mít nejrůznější barvu díky různým barevným zásobníkům 3D spotřebního materiálu.

Klíčové vlastnosti

Buďte první, kdo ve svém okolí bude vlastnit technologickou novinku v podobě netradiční 3D tiskárny. Která umožňuje tisknout nejrůznější, dekorační, dárkové a jiné předměty, které si sami navrhnete. Vytvářet lze nejrůznější předměty až do velikosti 25,5 x 20,5 x 20,5 cm, vyrobené z trvanlivé ABS hmoty. Minimální tloušťka nanášené vrstvy je 0.1 mm a maximální 0.4 mm.

Rozměry tiskárny jsou 485 x 520 x 495 mm a její hmotnost je 20 kg. Hlučnost při tisku činí maximálně 51.7 dB.

Výrobce Delta Micro Factory
Tiskový prostor
Informace o parametru Tiskový prostor
255x205x205 mm

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Delta Micro Factory UP BOX užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější 3D tiskové struny nebo Multifunkční tiskárny, Laserové tiskárny, Tiskárny samolepících štítků.

Nejlevnější Delta Micro Factory UP BOX akční ceny - Levné Delta Micro Factory UP BOX

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Delta Micro Factory UP BOX stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Delta Micro Factory UP BOX najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii 3D tiskárny.