Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Tiskárny > 3D tiskárny >

FUTUR3D DWARF Precision

FUTUR3D DWARF Precision

Obrázek není k dispozici

Cena produktu FUTUR3D DWARF Precision není známa.

 

Popis produktu FUTUR3D DWARF Precision: DWARF Precision  DLP 3D tiskárna 3DWARF Precision je novinkou v oblasti stereolitografie.  Tento Trpaslík (DWARF = trpaslík, angl.) Vás překvapí sympaticky malými rozměry, ale velkým výkonem pro ... > více informací


FUTUR3D DWARF Precision - popis

nahoru

DWARF Precision 
DLP 3D tiskárna 3DWARF Precision je novinkou v oblasti stereolitografie.  Tento Trpaslík (DWARF = trpaslík, angl.) Vás překvapí sympaticky malými rozměry, ale velkým výkonem pro 3D tisk. Lze na něm vytisknout i ty nejmenší detaily. Má 4x vyšší rozlišení tisku než DWARF+.

DLP tiskárna 3DWARF Precision je z naší nabídky tou nejnovější, nejpřesnější a nejkrásnější. DLP(SLA) tisk je využíván například při tisku prototypů, ale také pro tisk "předprototypů" pro následné odlití a výrobu mastermodelu. DLP tiskárna zvládá i složité a křehké tisky.
Jednoduchá obsluha
Tiskárnu lze ovládat stiskem jediného tlačítka na velkém barevném dotykovém displeji. Celý proces je jednoduchý intuitivní a plně zautomatizován.
Bez připojení k počítači
K ovládání nepotřebujete počítač. 3D model včetně vašeho nastavení si do tiskárny nahrajete jednoduše přes LAN nebo WIFI i z USB flash disku. Tiskárna pracuje autonomně, bez nutnosti připojení k počítači.
Ovládání přes internet
Tiskárna bude poslouchat i váš tablet, mobil či webový prohlížeč. Navíc můžete přímo během tisku sledovat jeho průběh, měnit a kontrolovat vaše nastavení.
Široká škála materiálů
K dispozici je velké množství materiálů. Různé tvrdosti i barvy. Lze použít vytavitelné pryskyřice pro vytvoření formy pro ztracené lití.
Přesnost tisku v ose X, Y:0,04 mm
Přesnost tisku v ose Z:0,015 mm
Standardní výška vrstvy:0,025 mm
Doba tisku jedné vrstvy:1 - 3 s
Rychlost tisku:až 2cm / hod
Display:Barevný dotykový
Hmotnost:15 kg
Vnější rozměry tiskárny:220 x 320 x 620 mm
Datové vstupy:USB flash disk, LAN, WIFI
Velikost tiskové plochy:80 x 45 x 150 mm
 

Výrobce Futur3D
Tiskový prostor
Informace o parametru Tiskový prostor
220x320x620 mm

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu FUTUR3D DWARF Precision užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější 3D tiskové struny nebo Laserové tiskárny, Multifunkční tiskárny, Inkoustové tiskárny.

Nejlevnější FUTUR3D DWARF Precision akční ceny - Levné FUTUR3D DWARF Precision

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější FUTUR3D DWARF Precision stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější FUTUR3D DWARF Precision najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii 3D tiskárny.