Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Tiskárny > 3D tiskárny >

Mass Portal Pharaoh XD-30

Mass Portal Pharaoh XD-30

Cena produktu Mass Portal Pharaoh XD-30 není známa.

 

Popis produktu Mass Portal Pharaoh XD-30: 3D tiskárna Mass Portal XD-30 Unikátní tiskárna s možností velmi rychlého a kvalitního tisku technologie FDM (FFF). Možnost tisku třemi různými materiály (více barev nebo tisk s podporovým materi... > více informací


Mass Portal Pharaoh XD-30 - popis

nahoru

3D tiskárna Mass Portal XD-30
Unikátní tiskárna s možností velmi rychlého a kvalitního tisku technologie FDM (FFF). Možnost tisku třemi různými materiály (více barev nebo tisk s podporovým materiálem). Rychlý a velmi kvalitní tisk a tichý chod zajišťuje Delta konstrukce, minimalizuje vibrace a tím i tvorbu hluku. Tiskový prostor má průměr 300 mm, výšku 300 mm. V horních obvodových partiích má tiskový prostor cylindrické omezení řádově v mm. Uzavřená komora a vytápěná deska do 110°C umožňují kvalitní tisk z materiálu ABS. Čistotu ovzduší v prostorách, ve kterých se tiskne, chrání ventilátory opatřené filtrem.
Rychlost tisku 30 - 300mm/s dle možností materiálu. Teplota extrudéru až 300°C. Autokalibrace, vytápěná podložka do 110°, odnímatelné průhledné plastové stěny , led osvětlení, barevné podsvětlení desky, trysky 0.4 mm, možnost 0.1, 0.2, 0,6, 0,8 mm, rozlišení (výška vrstvy) 0.01 - 06 mm, USB, Windows, Mac, Linux. Součástí dodávky je i licence profesionálního sliceru Simplify. Pharaoh XD umožňuje tisk materiály různých výrobců kompatabilními s doporučenými. Výbava škrabka, kleště na podpory.
Klíčové přednosti stroje
* 3D tisk i s pokročilými materiály
* Nejlepší rozlišení ve své třídě
* Filtrace vzduchu, vyhřívaná podložka
* Jednoduchá dotyková obrazovka s možností ovládání i vnitřních funkcí
* Možnost tisku dvěma materiály (více barev nebo tisk s podporovým materiálem)
* Vyměnitelné trysky

Software
Součástí je komerční license velmi úspěšného a oceněného sliceru Simplify 3D. Simplify3D umožňuje pokročilý a velmi kvalitní tisk. Jeho velkou výhodou je i rychlost slicování.
Pokročilé materiály
Pokročilé vlastnosti, jako je možnost vysoké teploty na celokovovém hotendu, variabilita průměru trysky, uzavíratelná tisková komora, ventilační a filtrační systém, vytápěná skleněná podložka, umožňují tiskárnám Pharaoh XD tisk mnoha různými materiály.
Oblasti využití tiskárny
* Školství
* Vizualizace
* Projektování
* Prototypování
* Vývoj
* Funkční testování
* Individuální produkce
* Architektura
* Medicína
* Zakázkový tisk

 

Výrobce Massportal
Spotřební materiál
Informace o parametru Spotřební materiál
FDM
Rychlost tisku 300 mm/s

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Mass Portal Pharaoh XD-30 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější 3D tiskové struny nebo Laserové tiskárny, Multifunkční tiskárny, Inkoustové tiskárny.

Nejlevnější Mass Portal Pharaoh XD-30 akční ceny - Levné Mass Portal Pharaoh XD-30

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Mass Portal Pharaoh XD-30 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Mass Portal Pharaoh XD-30 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii 3D tiskárny.