Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Tiskárny > 3D tiskárny >

Renkforce RF100 v2

Renkforce RF100 v2

Cena:

od 129 Kč do 1 490 Kč

Vývoj ceny

Hlídat cenu

Popis produktu Renkforce RF100 v2: 3D tisk pro všechny! 3D tiskárna Renkforce RF100 v2 je rozšířená verze modelu RF100. Představuje kompletní sadu pro snadný vstup do vzrušujícího světa 3D tisku. Nabízí o 72 % větší tiskový pr... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Conrad Electronics s.r.o., budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Conrad Electronics s.r.o. popsal.
+ doprava: 120 Kč
Do 3 dnů

Renkforce RF100 v2 - popis

nahoru

3D tisk pro všechny!
3D tiskárna Renkforce RF100 v2 je rozšířená verze modelu RF100. Představuje kompletní sadu pro snadný vstup do vzrušujícího světa 3D tisku.

Nabízí o 72 % větší tiskový prostor, jehož rozměry činí 120 x 120 x 120 mm. Zlepšené zavěšení tiskové desky spolu se zdokonalenými kabelovými vedeními i kabely zaručuje přesnou práci a dlouhou životnost.

Nenáročná sada pro začátečníky
Tiskárna RF100 v2 je dodávána ve smontovaném stavu a se vším potřebným pro tisk. Tiskárnu lze flexibilně ovládat pomocí přiloženého softwaru nebo prostřednictvím integrovaného LCD displeje bez použití PC. Tisk je možný z připojeného PC či notebooku nebo pohodlně přímo z SD karty bez kabelu.

Nechte se inspirovat
Na dodávané SD kartě je k dispozici přes 100 modelů připravených k vytisknutí. S pomocí CAD softwaru (např. Design CAD 3D Print) lze rovněž vytvářet vlastní 3D modely, případně můžete naskenovat skutečné objekty pomocí 3D skeneru (CAD software a skener nejsou součástí dodávky). Navíc lze na mnoha specializovaných síťových platformách pro 3D tisk nalézt miliony dekorativních, chytrých a užitečných bezplatných 3D modelů, které lze stáhnout a použít. Určitě zde najdete něco, co vás nadchne - ať už se jedná o neobvyklé vázy, skvělé akční figurky nebo praktické skladovací boxy. Neváhejte a objevte rozmanité možnosti 3D tisku.

Pohodlné a snadné použití
Obsluha pomocí multifunkčního tlačítka je intuitivní a umožňuje pohodlnou navigaci v jasně strukturovaném menu. Přehledný a lehce ovladatelný tiskový software CURA velmi usnadňuje přípravu (plátkování) i tisk 3D modelů. Kromě toho poskytuje software v případě potřeby rozšířené funkce pro kontrolu a řízení tisku.

Spolehlivá a stabilní
Tiskárna RF100 v2 je díky konstrukci z hliníku a oceli výjimečně pevná a odolná. Podíl plastů byl snížen na minimum a díky tomu je model RF100 v2 jedinečný ve své třídě díky vysoké trvanlivosti a stabilitě. Kromě toho zajišťuje stabilní konstrukce trvale vysokou kvalitu tisku. Oproti modelu RF100 došlo ke zdokonalení kabelových vedení a kabelů, což zajišťuje dlouhou životnost. Při výrobě modelu RF100 v2 byl kladen důraz také na otázku tzv. udržitelnosti. Proto se s tiskárnou dodává biologicky rozložitelné PLA vlákno. K dispozici jsou také běžné náhradní a součásti podléhající opotřebení, díky čemuž se z modelu RF100 v2 budete moci těšit dlouhou dobu.

Tisk vždy pod kontrolou
Tiskový prostor pro objekty o rozměrech 120 x 120 x 120 cm je vybaven výkonným LED osvětlením vydávajícím bílé světlo. Díky tomu lze průběh tisku krok za krokem sledovat a kontrolovat. Skleněná tisková deska je bezpečně upevněna magnetickým uzávěrem. Díky tomu ji lze po vytištění snadno odstranit a následně pohodlně vyjmout vytištěný předmět. Adhezní fólie se speciálním povlakem zajišťuje vysokou přilnavost. Díky tomu jsou zaručeny optimální výsledky tisku. Pomocí přiložených nástrojů lze objekty po vytištění snadno vyjmout a uvolnit tiskovou desku.

Maximálně srozumitelný software
Na SD kartě se nachází více než 100 3D modelů, které můžete ihned vytisknout. Chcete-li tisknout vlastní 3D objekty, můžete si je pro tisk připravit pomocí přiloženého softwaru „CURA".
Příprava pro tisk je přitom velmi snadná. Jakmile si v softwaru CURA otevřete 3D model, jednoduše zvolíte požadované nastavení (např. rychlost tisku a úroveň kvality). Pokud chcete, můžete přitom objekt posunout, otočit nebo změnit jeho velikost. Software CURA poté automaticky vytvoří model ve formátu vhodném pro 3D tiskárnu (.gcode). Přes USB rozhraní můžete soubor rovnou vytisknout nebo jej uložit na SD kartu a spustit tisk přímo na tiskárně. Jednodušeji to už nejde!

Mnoho vláken pro široké možnosti
Vlákna jsou pro 3D tiskárny spotřebním materiálem, z něhož se vyrábějí výsledné předměty. S modelem RF100 v2 lze zpracovávat širokou škálu různých vláken. Kromě standardního materiálu PLA mezi ně patří i kompozity PLA, jejichž základem je PLA a které obsahují další látky určující vlastnosti materiálu. Tiskárna RF100 v2 může například zpracovávat kompozity PLA obohacené dřevěnými vlákny nebo podíly různých kovových materiálů (např. hliníku, mědi či mosazi). Kupříkladu dřevěná vlákna tak napodobují přírodní vzhled a vůni čerstvého dřeva. Přizpůsobením teploty tisku lze navíc materiál tisknout ve světlejší či tmavší barvě, čímž mohou vznikat fascinující efekty jako například letokruhy stromů. Kromě toho jsou u kompozitů PLA k dispozici vlákna svítící ve tmě a vlákna měnící barvu při zahřátí. Zpracovávat lze i elastické vlákno, jehož zkušební vzorek je součástí dodávky.
Model RF100 v2 má systém otevřený různým druhům tiskových vláken. To znamená, že můžete použít vlákno o tloušťce 1,75 mm od jakéhokoli výrobce a nejste tak vázáni na konkrétní značku. Pro nejlepší výsledky ovšem doporučujeme originální vlákna Renkforce. Součástí dodávky jsou kromě originální cívky PLA vlákna značky Renkforce v bílé barvě o hmotnosti 250 gramů také zkušební vzorky kompozitů PLA (dřevo a měď) a rovněž elastické vlákno, vlákno měnící barvu v závislosti na teplotě a vlákno svítící ve tmě (po 50 g). Navíc se stále objevují nové a zajímavé materiály.

Pusťte se hned do práce
Nechce se inspirovat nekonečnými možnostmi 3D tisku s tiskárnou RF100 v2.

Porovnat s jiným výrobkem Technické parametry* vhodné pro 3D tiskárnu: Renkforce RF100 v2, zdokonalená verze · renkforce RF100
* Barva: Akrylová čirá

Vybavení* Kompletní sada pro začátečníky
* Předem sestavená, okamžitě připravena k použití
* Nejsou nutné žádné odborné znalosti.
* Tisk přes z PC přes USB, nebo bez PC z karty SD
* Ovládání přes integrovaný LCD displej s intuitivním ovládáním jedním tlačítkem
* Osvětlení tiskového prostoru bílými LED diodami
* Lze použít vlákna různých výrobců

Vlastnosti* Součástí dodávky je přes 100 tisknutelných 3D modelů.
* Součástí dodávky je originální vlákno Renkforce (PLA, bílá).
* Součástí dodávky jsou zkušební vzorky dřevěného, měděného a gumového vlákna a také vzorky vlákna svítícího ve tmě a vlákna měnícího barvu v závislosti na teplotě
* Součástí dodávky je rozsáhlé příslušenství

Rozsah dodávky* 3D tiskárna, hotový výrobek
* Vlákno PLA 1,75 mm v bílé barvě, 250 g
* Vlákno 1,75 mm s příměsí mědi, 50 g
* Vlákno 1,75 mm s příměsí dřeva, 50 g
* Vlákno 1,75 mm svítící ve tmě, 50 g
* Vlákno 1,75 mm měnící barvu podle teploty, 50 g
* Elastické vlákno 1,75 mm, 50 g
* 8 GB SD karta
* Napájecí kabel (1,4 m)
* Držák cívky s vláknem
* Hadička pro vedení vlákna
* USB kabel (1,5 m)
* Špachtle
* Pinzeta
* Boční štípací kleště
* 2,0 mm klíč s vnitřním šestihranem
* 2,5 mm klíč s vnitřním šestihranem
* 2x šroub
* Skleněná tisková deska s předinstalovanou lepicí plochou

Výrobce Renkforce
Spotřební materiál
Informace o parametru Spotřební materiál
PLA
Tiskový prostor
Informace o parametru Tiskový prostor
120x120x120 mm

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Renkforce RF100 v2 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější 3D tiskové struny nebo Multifunkční tiskárny, Laserové tiskárny, Inkoustové tiskárny.

Nejlevnější Renkforce RF100 v2 akční ceny - Levné Renkforce RF100 v2

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Renkforce RF100 v2 stojí 129 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Renkforce RF100 v2 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii 3D tiskárny.