Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Tiskárny > 3D tiskárny >

Renkforce RF500-FG

Renkforce RF500-FG

Cena:

27 490

Vývoj ceny

Hlídat cenu

Popis produktu Renkforce RF500-FG: Maximální přesnost Model RF500 zavádí ve své třídě nové standardy z hlediska přesnosti a kvality tisku. Systém vedení vychází podobně jako u větších „sourozenců" RF1000 a RF2000 z lineárního vede... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Conrad Electronics s.r.o., budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Conrad Electronics s.r.o. popsal.
doprava zdarma
Do 3 dnů

Renkforce RF500-FG - popis

nahoru

Maximální přesnost
Model RF500 zavádí ve své třídě nové standardy z hlediska přesnosti a kvality tisku. Systém vedení vychází podobně jako u větších „sourozenců" RF1000 a RF2000 z lineárního vedení v průmyslové kvalitě od společnosti THK. Oproti jednoduchým pouzdrům s lineárními ložisky nabízí toto řešení výrazně vyšší přesnost. Stejné řešení je využito i u vedení tiskového stolu. Tiskový stůl je z frézovaného hliníku a je připraven pro dovybavení topnou podložkou. V zájmu zajištění absolutně rovného povrchu je tisková podložka vyrobena z jednovrstvého bezpečnostního skla, které lze snadno odstranit. Jako upgrade je také k dispozici tisková podložka Q1/17 z keramického skla. Optimální přilnavost i při práci s obtížně zpracovatelnými materiály zajišťuje speciální adhezní fólie. Ta je součástí dodávky, ale lze ji objednat i samostatně. Důsledné a dobře sladěné využití precizních součástí zajišťuje skvělé výsledky, díky nimž nemá model RF500 ve své třídě konkurenci. Můžete tak vytvářet dech beroucí detaily i u vrstev o tloušťce 0,05 mm. A díky vylepšené mechanice pracuje RF500 navíc i velmi tiše.

Naprostá otevřenost: design
Při vývoji modelu RF500 si společnost Conrad dala za cíl stvořit mimořádně přesnou tiskárnu nabízející veškeré možnosti individuálního přizpůsobení a úprav.
Svobodomyslné pojetí tiskárny RF500 začíná již u jejího designu. Tiskárna RF500 ve verzi Maker má plně otevřený design, který umožňuje nahlížet do jejího výrobního prostoru a poskytuje snadný přístup ze všech stran. Díky tomu máte tisk vždy pod dohledem a můžete jej neustále kontrolovat. Díky drážkovanému profilu, který prostupuje celý rám, lze s pomocí vhodných vodicích vložek přišroubovat různá rozšíření na jakékoli místo. Tiskárnu je možno dovybavit dalšími prvky - přidat lze třeba vlastnoručně vytištěné zařízení pro umístění webkamery, držák na další cívku s vláknem či příslušenství Renkforce Printbox.
Nově vyvinutý extruder Bowden samozřejmě zpracovává vlákna všech výrobců.

Naprostá otevřenost podruhé: software a firmware
Také z hlediska softwaru stojí otevřenost na prvním místě. Tiskárna RF500 používá přizpůsobený firmware Marlin, a proto vlastním úpravám a přizpůsobením nestojí nic v cestě. Uživatel je také standardně odkázán na otevřený (open source) software Repetier Host, může však samozřejmě využít i jiné plátkovače.

Nejnovější extrudér v3 s pohonem Bowden
Extrudér 3. generace (v3) byl kompletně přepracován a v zájmu snadné údržby jej lze demontovat po jednotlivých dílech. Hot-end nyní zpracovává vlákna o průměru 1,75 mm a využívá tak vylepšené zahřívání a tok materiálu i širokou kompatibilitu s materiály různých výrobců. Pohon Bowden zároveň zmírňuje hromadění materiálu u tiskové hlavy a slouží ke klidnému průběhu tisku i k vyšší přesnosti.

Stabilita a spolehlivost - dlouhá životnost
Během vývoje modelu RF500 hrála významnou roli otázka hodnoty a dlouhé životnosti. Proto byly v maximální možné míře použity kovové součásti přesně opracované pomocí CNC frézování a došlo k minimalizaci podílu plastů. Zároveň se tím snižuje riziko únavy materiálu. Výsledkem je tiskárna s výjimečnou odolností a kvalitou. Právo na status nadčasového zařízení s dlouhou životností podtrhuje široká dostupnost všech důležitých náhradních dílů přímo ze skladu.

Přizpůsobena vašim potřebám
Tiskárna RF500 je k dostání v různých variantách. Oproti verzi stavebnice RF500 Maker má tato sestavená 3D tiskárna práškově lakované černé kovové pouzdro pro lepší termiku, působivý vzhled a základní ochranu rukojeti.
Tiskárnu si navíc můžete upgradovat podle potřeby.
Pro všechny varianty modelu RF500 je k dispozici kompletní kryt z plexiskla, díky kterému je výrobní prostor uvnitř tiskárny chráněn proti zásahům zvenčí. Navíc díky tomu panuje uvnitř konstantní teplota uvnitř, což přináší výhody zejména při práci s náročnými materiály. Nápomocná může být také vyhřívaná tisková deska, kterou lze v několika krocích dovybavit topnou podložkou.
Díky kombinaci podložky a kompletního krytu dokáže model RF500 zpracovat všechny na trhu dostupné materiály.
RF500 je tedy nadčasové zařízení, které se dokáže přizpůsobit vašim potřebám. Její jednotlivé prvky můžete kdykoli upgradovat a podle přání si vytvořit speciální verzi modelu RF500.

Renkforce RF500 udává měřítka v oblasti kvality tisku a spolehlivosti a přitom vám nabízí potřebnou svobodu.Pozor: Vlákno není součástí dodávky! Je třeba jej objednat samostatně.

Porovnat s jiným výrobkem Technické parametry* Typ tiskárny: 3D tiskárna
* Materiály náplní: PLA · PLA Compounds · ABS · PETG · Polyamid (PA) / Nylon · Flex · elastické vlákno · HIPS · Polycarbonat (PC) · PP
* Šířka tisku (max.): 210 mm
* Výška tisku (max.): 135 mm
* Hloubka tisku (max.): 170 mm
* Vlastnosti tiskové desky: Vyměnitelná · vyhřívaná
* Typ extrudéru: Single
* pro vlákna s průměrem: 1.75 mm
* Tloušťka tiskové vrstvy (min.): 0.05 mm
* Tloušťka tiskové vrstvy (max.): 0.3 mm
* Rozhraní (Počítač/Multumédia): USB · SD
* Barva: Černá (matná)
* Materiál pouzdra: Kov
* Vnější šířka: 400 mm
* Vnější výška: 500 mm
* Rozměr, hloubka: 600 mm
* Hmotnost: 11 kg

Vybavení* Nová měřítka z hlediska přesnosti a kvality tisku
* Systém lineárního vedení podle průmyslového standardu od společnosti THK
* Možnost rozšíření dle potřeby díky rozsáhlé nabídce příslušenství
* Využití průmyslových a CNC frézovaných dílů pro vysokou přesnost
* Rám s drážkovaným profilem nabízející nespočetné možnosti úprav
* Nejnovější a zcela přepracovaná generace extrudérů Renkforce
* Stabilní, otevřený a snadno přístupný design
* Velkokapacitní výrobní prostor o rozměrech 210 x 135 x 170 mm (š x h x v)
* Intuitivní ovládání jedním tlačítkem a displej přímo na přístroji
* Open source firmware s rozsáhlými možnostmi nastavení a vylepšení
* Tisk přes USB a SD, rozsáhlé cloudové a síťové funkce v kombinaci s příslušenstvím 3D Print Box Renkforce (není součástí dodávky)

Vlastnosti* Extrudér „v3" pro vlákna o průměru 1,75 mm

Výrobce Renkforce
Spotřební materiál
Informace o parametru Spotřební materiál
PLA
Tiskový prostor
Informace o parametru Tiskový prostor
210x135x170 mm

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Renkforce RF500-FG užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější 3D tiskové struny nebo Multifunkční tiskárny, Laserové tiskárny, Inkoustové tiskárny.

Nejlevnější Renkforce RF500-FG akční ceny - Levné Renkforce RF500-FG

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Renkforce RF500-FG stojí 27 490 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Renkforce RF500-FG najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii 3D tiskárny.