Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Tiskárny > 3D tiskárny >

XYZprinting Da Vinci 1.0 PRO

XYZprinting Da Vinci 1.0 PRO

Cena produktu XYZprinting Da Vinci 1.0 PRO není známa.

 

Popis produktu XYZprinting Da Vinci 1.0 PRO: XYZprinting da Vinci 1.0 PRO S 3D tiskárnou XYZprinting da Vinci 1.0 PRO to můžete rozjet ve velkém díky možnosti tvorby nadstandardně velkých modelů. Použitá technologie 3D tisku FFF (Fused Fi... > více informací


XYZprinting Da Vinci 1.0 PRO - popis

nahoru

XYZprinting da Vinci 1.0 PRO

S 3D tiskárnou XYZprinting da Vinci 1.0 PRO to můžete rozjet ve velkém díky možnosti tvorby nadstandardně velkých modelů. Použitá technologie 3D tisku FFF (Fused Filament Fabrication) plně využije dispozic prostorného tiskového prostoru a přitom umožňuje držet náklady na nízké úrovni, protože tisk probíhá postupným nanášením jednotlivých vrstev hmoty, bez vytváření zbytečného odpadu. Použití 0,4mm trysky zajišťuje ideální kombinaci vysoké rychlosti tisku a precizního provedení detailů s vysokou ostrostí. Model da Vinci 1.0 PRO přináší navíc intuitivní kalibrační systém a nastavení teploty.

Profesionální funkce

XYZprinting da Vinci 1.0 PRO umožňuje upravit nastavení teploty pro trysky a hliníková tisková lůžka, díky čemuž je kompatibilní s 1.75 mm vlákny dalších výrobců. Vyberte si své oblíbené vlákno pro nejlepší 3D tisk. Tiskárna má také automatický systém přípravy vlákna k použití. Tato 3D tiskárna je nejuniverzálnější nástroj svého druhu, poskytující kvalitu tisku při zachování bezkonkurenční cenu.

Pro vysoké pracovní nasazení

Díky snadné použitelnosti 3D tiskárny XYZprinting da Vinci 1.0 PRO budete schopni dosahovat vysoké produktivity. Pro usnadnění práce je vám k dispozici 2.6” FSTN LCM displej, který zobrazuje všechny důležité provozní údaje a usnadňuje ovládání. Cenová efektivita provozu je zajištěna jednoduchostí doplňování barevných náplní, které nemusíte celé vyměňovat. Práce s tiskárnou je bezpečná, protože je uživatel před vysokými teplotami chráněn krytem.

Buďte kreativní

Bojíte se, že vám dojdou nápady? S 3D tiskárnami značky XYZprinting vám to rozhodně nehrozí, protože k tiskárně získáte přístup ke službě XYZ Artist Collection, která slouží jako prakticky nevyčerpatelná zásobárna kreativních modelů, jež si můžete v nezměněné podobě vytisknout, nebo je jednoduše upravíte a vytvoříte z nich něco jedinečného. Buďte první, kdo ve svém okolí bude vlastnit technologickou novinku v podobě netradiční 3D tiskárny. Ta umožňuje tisknout nejrůznější dekorační, dárkové a jiné předměty, které si sami navrhnete.

Klíčové vlastnosti

Tiskárna XYZprinting da Vinci 1.0 PRO je určena pro tisk 3D objektů s technologií FFF (Fused Filament Fabrication). Použitá 0,4 mm tryska umožní tisk s rozlišením Fine 0.1 mm (100 micronů), Standard 0.2 mm (200 micronů), Speed 0.3 mm (300 micronů) a Ultra Fast 0.4 mm (400 micronů) Podporuje tiskový materiál ABS/PLA s průměrem vlákna 1,75 mm. Přináší kompaktní design s vnitřním stavebním prostorem o rozměru 200 x 200 x 200 mm a je vybavena prostorným displejem 2.6” FSTN LCM. Tiskárna disponuje klasickým USB 2.0 rozhraním a síťovou konektivitou WiFi.

Výrobce XYZ printing
Spotřební materiál
Informace o parametru Spotřební materiál
FFF
Tiskový prostor
Informace o parametru Tiskový prostor
200x200x200 mm

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu XYZprinting Da Vinci 1.0 PRO užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější 3D tiskové struny nebo Multifunkční tiskárny, Laserové tiskárny, Inkoustové tiskárny.

Nejlevnější XYZprinting Da Vinci 1.0 PRO akční ceny - Levné XYZprinting Da Vinci 1.0 PRO

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější XYZprinting Da Vinci 1.0 PRO stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější XYZprinting Da Vinci 1.0 PRO najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii 3D tiskárny.