Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Tiskárny > 3D tiskárny >

XYZprinting Nobel 1.0

XYZprinting Nobel 1.0

Cena produktu XYZprinting Nobel 1.0 není známa.

 

Popis produktu XYZprinting Nobel 1.0: XYZprinting Nobel 1.0 Vysoce přesná stolní 3D tiskárna s nečekaným rozlišením a ž 25 mikronů. Tiskárna se skvěle hodí pro designéry a architekty, kteří potřebují vytvářet pevné ale na přesnost ... > více informací


XYZprinting Nobel 1.0 - popis

nahoru

XYZprinting Nobel 1.0

Vysoce přesná stolní 3D tiskárna s nečekaným rozlišením a ž 25 mikronů. Tiskárna se skvěle hodí pro designéry a architekty, kteří potřebují vytvářet pevné ale na přesnost velmi precizní 3D výrobky. Výsledný tisk se hodí pro všechny třídy uživatelů a další výhodou je i poměrně nízká cena vytisknutého výrobku.

Vysoká bezpečnost a jednoduchost tisku

Odolné tělo tiskárny je bezpečné pro domácí použití a uživatelé jsou tak chráněni před ultrafialovým světlem při tisku. Díky tomu žádné odlesky neproniknou mimo tiskovou plochu. Na přístroji se nachází USB host konektor, kam může uživatel připojit svůj flash disk a během několika doteků pořizovat dokonalé výtvory.

Automatické plnění zásobníku

Místo klasických materiálů je u tohoto modelu použita speciální pryskyřice, která dovoluje dosáhnout daleko lepších výsledků tisku. Navíc je zabudován systém automatického doplňování zásobníku, který se postará, aby nedocházelo k přerušení tisku vzhledem k nedostatku tiskového zásobníku.

Klíčové vlastnosti

Buďte první, kdo ve svém okolí bude vlastnit technologickou novinku v podobě netradiční 3D tiskárny. Ta umožňuje tisknout nejrůznější dekorační, dárkové a jiné předměty, které si sami navrhnete. Tiskárna Cube 3D je určena pro domácí tisk. Přináší kompaktní design s vnitřním stavebním prostorem o rozměru 128 x 128 x 200 mm. Podporovaný je SLA materiál s průměrem vlákna 0,025 mm. Tiskárna disponuje USB 2.0 rozhraním.

Rozměry výrobku jsou 280 x 337 x 590 mm a celková hmotnost je 9,6 kg.

Výrobce XYZ printing
Tiskový prostor
Informace o parametru Tiskový prostor
128x128x200 mm

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu XYZprinting Nobel 1.0 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější 3D tiskové struny nebo Multifunkční tiskárny, Laserové tiskárny, Tiskárny samolepících štítků.

Nejlevnější XYZprinting Nobel 1.0 akční ceny - Levné XYZprinting Nobel 1.0

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější XYZprinting Nobel 1.0 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější XYZprinting Nobel 1.0 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii 3D tiskárny.